Postitatud Lisa kommentaar

We Love The Planet deodorandid kogu perele

We Love The Planet kaubamärgi deodorandid on alumiiniumivabad ja  valmistatud 100% mahepäritolu koostisosadest. Need deodorandid sobivad tõesti igaühele. Eriti teismelistele, kes alles alustavad deodorantide kasutamist. Noorte organismid on keemiast puhtad ja just looduslikud deodorandid võiks olla nende esimene valik. Millist neist valida? 
We Love deodorandid on hästi toimiva koostisega. Nende pakendid on lahedad ja mugavad kasutada. Valikus on nii klassikaline higipulk (stick) kui ka üsna uudne metalltoos (tin).  Sõltumata pakendist on nende koostis ja toime sama. Pulk on tugevam, et oleks paremini nahal levitatav. Metalltoosis deodorant on kreemisem ja kergema tekstuuriga, et sõrmedega oleks parem kaenaalusele nahale kanda. Sõrmedega kandmise eelis on paraja koguse doseerimine nahale. Pärast pealekandmist ei ole kätepesu ilmtingimata vajalik, sest kreemdeodorant imendub hästi naha sisse. Toos avaneb-sulgub klõpsusüsteemiga. See teeb toosi trenni, reisile või käekotis kaasaskandmise mugavaks. Pulk sobib hästi kasutamiseks hommikul kodus end päevatoimetusteks valmis seades. Mõned pulgatõmbed kaenla all, nii lihte see ongi. Pulga kasutamise eeliseks on ka selle pakend, mis on tugevast papist, mis on taaskasutatav. Pärast pulga pealekandmist võib pulka põhjast koputada vastu laua või kapi pinda, et pulk tuubi sisse tagasi saada.  Kõik sõltub teist, kas eelistate toosi või pulka. Kasutusel võivad olla mõlemad variandid!

Alljärgnevalt on vastused levinud küsimustele seoses loodulike deodorantidega: 
– Kas looduslikud deodorandid määrivad riideid või jätavad heledad laigud? – We Love deodorandid ei määri riideid, kui lasete pärast pealekandmist mõne hetke kuivada. 
– Kas deodrant võtab tõesti higi kinni? – We Love deodorandid ei blokeeri loomulikku higistamist (ei ole antiperspirant), vaid aitavad neutraliseerida tekkinud higieritust, et kaenla all niiskustunnet vähedada ja neutraliseerida ebameeldivat lõhna. 
– Kas võib peale määrida mitu korda päevas? – We Love deodorandid on 100% looduslikud, alumiiniumivabad ja vajadusel võib deodorandiga end värskendada kogu päeva. 
– Kas deodorandi lõhn jääb pikaka ajaks? – We Love deodorantides kasutatakse looduslikke eeterlikke õlisid, mis peale kandmisel on tugevamad, kuid samas ei jää domineerima. Päeva jooksul lõhn muutub nõrgemaks. Valikus on väga erineva aroomiga deodorandid. Näiteks väga tundlikule nahale mõeldud So Sensitive on vaid aimatava lõhnaga. Samas mündi-rosmariin deodorant jääb nahal natuke õhetama ja aroom on mündiselt tugevam. Aja jooksul need nõrgenevad. 
– Kas teismelistele sobivad? – Jah. On väga tervitatav, kui vanemad soovitaksid ja noored valiksid ükskõik millist looduslikku deodoranti. 
– Kas mehed võiksid ka neid kasutada? – Meie kogemused lubavad soovitada meestele tsitrusviljade ja üritega deodoranti (Forever Fresh) ja lavendli deodoranti (Lovely Lavender). Aga miks mitte ka mündi-rosmariini variant (Mighty Mint). 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga