Lisa ostukorvi5,50 €

Näomask on 100% looduslik mikrokiud, eukalüptipuust pärinev kerge ja mahe kangasmask, mis sobitub hästi näo kontuuridega, et niiskus ja aktiivsed koostisained hästi imenduks.

Hyaluronic Dual mask

1 tk kangast näomask 25 g / 2 tk sulavad hüaluroonhappe plaastrid / 5.50 €/  ühekordseks kasutamiseks / kortsukeste silumiseks / naha elastsuse parandamiseks / kuivale ja küpsele nahale

AHC hüaluroonhappe topelttoimega niisutav mask teeb kahekordset hoolitsust, mida pakuvad nahal ärasulavad hüaluroonhappe plaastrid ning nende peale kantav kangast näomask. Selline kombinatsioon pakub intensiivset niisutust kuivale ja stressis nahale, jättes naha niiskeks ja elastseks. 

1 SAMM on niisutav: intensiivselt niisutavad plaastrid, millest igaüks sisaldab kontsentreeritud hüaluroonhapet sisaldusega 1000 ppm. Need sulavad naha sisse, pakkudes eriti kuivale näonahapiirkonnale tugevat niisutust.
2 SAMM on imav: mikrofiiber näomask, millele on lisatud 500 ppm niiskust fikseerivat hüaluroonhapet ja taimseid ekstrakte, et niisutada ja rahustada näonahka.

Mask sisaldab muuhulgas: 

pantenooli - on B5 provitamiin, mis pakub rahustavat, pehmendavat ja niisutavat efekti naha tervislikumaks muutmiseks (pantenooli sisaldab ainult kagast näomask);
hüaluroonhapet - millel on niiskust säilitav omadus, pakkudes  tugevat niisutust kuivale nahale. 
kollageeni - mis toidab ja pinguldab nahka eesmärgiga turgutada nahka siledamakas ja vastupidavamaks (kollageeni sisaldab ainult sulavad plaastrid). 

KASUTAMINE: Pärast näo puhastamist, kasuta vajadusel näovett ja jäta nahk niiskeks. Aseta ärasulavad plaastrid [1 STEP] intensiivset niisutust vajavasse näopiirkonda. NB! Plaastrite paremaks nakkumiseks pane näole väike kogus toonerit või näomaski seerumit. Seejärel aseta mask [2 STEP] näole, alustades silmadest. Kata plaastrid täielikult kangast maskiga. Hoia 15 minutit. Eemalda mask, patsuta õrnalt ülejäänud seerum naha sisse.

NB! Soovitame Hyaluronic Dual näomaski teha õhtul, kuna ärasulavad plaastrid võivad jätta naha punakaks, mis mõne aja pärast taandub. 

Nipp: Parima tulemuse saamiseks, enne maski kasutamist hoia pakendit külmkapis kuni pakendi tagaküljel olev termomeeter (mängis pakendil) värvub roheliseks.

Päritoluriik Lõuna-Korea.