Tagastamine

1. Teil on õigus põhjust avaldamata* lepingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul alates saadetise koos tootega kättesaamisest (saadetise pakiautomaati saabumise teate kättesaamisest, v.a toote puuduste ilmnemisel), kuid ainult juhul kui toode on avamata kujul ja kasutamata ning pakend rikkumata.

2. Toote tagastamiseks tuleb teil esitada toote ostmisest taganemise kirjalik avaldus ning saata meie e-posti aadressile, hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul alates saadetise koos tootega kättesaamisest. Abi saamiseks ja küsimuste korral helistage E-poe telefonil +327 5306 1225. 

3. Kui taganete tellimusest, olete kohustatud taganemisõiguse kasutamisel tagastama toote Müüjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul taganemisavalduse esitamisest. Toode tuleb tagastada originaalpakendis ja esialgses komplektsuses. 

4. Toote saab tagastada: 
 4.1. pakiautomaati, kasutades SmartPOST või Omniva saadetud uksekoodi; 
 4.2. Frida ilusalongi (juuksetoostus.ee) Süda tn 1 Tallinnas. Frida on avatud E – R 09:30 – 20:00.

5. Tähtajast on kinni peetud, kui toode on tagastatud enne 14-päevase tähtaja lõppu.

6. Müüja tagastab teile tagastatud toote eest tasutud summa, v.a. välja arvatud SmartPOST kullerteenuse kasutamisel kohaletoimetamise tasu,   hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul taganemisteate saamisest arvates, tingimusel, kuid mitte varem kui 3 (kolme) tööpäeva jooksul teie poolt tagastatud toote kättesaamisest. 

7. Kui teie poolt tagastatud toodet on kasutatud, siis vastutate Müüja ees toote väärtuse vähenemise eest. Müüjal on õigus teilt nõuda kahju hüvitamist toote müügihinna ulatuses. Nimetatud summa arvatakse maha teile tagastatavast summast. Tagastamisele ei kuulu tooted, mille kasutamist (või mittekasutamist) ei ole võimalik kontrollida. 

8. Müüja tagastab teile toote tagasisaatmiskulud täies ulatuses juhul kui taganemise põhjuseks on puudusega või vale toode ning vigastada saanud toode. 

9. Tootel puuduse ilmnemisel asendatakse toode sama tootega, välja arvatud juhul kui vastavat toodet ei ole enam müügil. Kui toodet ei ole enam müügil, siis teie valikul toode asendatakse või müügileping lõpetatakse ja teile tagastatakse toote maksumus.

10. Teil on õigus toote lepingutingimustele mittevastavuse korral tugineda seadustes sätestatud õiguskaitsevahenditele. 


* Märkus: Tagastamise põhjuse märkimine ei ole kohustuslik, kuid teie arvamuse jagamine aitab Happyskin´i meeskonnal paremaid tootevalikuid pakkuda.