Meist

Happyskin on naistelt naistele kitsa, läbiproovitud, kindla tootevalikuga ettevõte, mille loomise aluseks oli jõudmine punkti, kus saab oluliseks kasutada oma naha hoolduses lihtsaid ja toimivaid tooteid, et iga päev ja kogu edasise elu peeglisse vaadates naeratada. Lihtsad, kuid toimivad nahahooldusrituaalid saavad naise jaoks eriti oluliseks, kui peres kasvavad lapsed, uneaega napib, asjatoimetusi nii tööl kui kodus jagub ööpäevas rohkem kui kahe käe jaoks. Happyskin’i inimesed on otsinud laiast maailmast kokku valiku parimaid kosmeetikatooteid. 

Oleme parimate toodete otsingul pööranud pilgud itta ning uurinud lähemalt viimasel ajal palju kõneainet pakkunud Aasia naiste naha nooruslikkuse tagamaid. Korea ja Taiwani naiste nahahooldusele on omane nende rituaalsus, nad mitte lihtsalt ei puhasta-kreemita, vaid võtavad oma naha eest hoolitsemiseks iga päev teadlikult aega, kasutavad mitmeid massaažitehnikaid ja teevad iganädalaselt maske naha toitmiseks ning poputamiseks. Oleme kokku kogunud laia valiku toimivatest lihtsasti kasutatavatest Aasia kangasmaskidest The Face Shop, A.H.C. ja Cosmetea brändidelt. Sobivaid kangasmaske leiab igale nahatüübile.  Innovaatilised ilutooted on Koreast pärit Cosmtea näopuhastuspulgad, mida on kerge kodus kasutada ja hea reisidele ning spordisaali kaasa võtta. 

Looduse jõud ja tarkus on kokku kogutud näonahahoolduseks mõeldud kollektsioonis Naveen´ilt. Ühtaegu lihtsasti kasutatavad, kuid samas mitmekihilist sügavat hooldust pakkuvad Cosmo Organic sertifikaadiga tooted niisutavad, siluvad ja annavad sära. 

Lääne-Euroopast, Madalmaade Kuningriigist leidsime parimad looduslikud deodorandid, mida oleme kunagi proovinud. Ja katsetanud oleme aja jooksul mitmeid looduslikke, kahjulike kemikaalide vabu deodorante, aga varem nii tõhusaid, kui We Love The Planet´i poolt pakutavad, kasutanud pole. 

Iga inimese nahk on eriline, ühele nahale ideaalselt sobivad tooted võivad olla teise jaoks liiga toitvad. Vahel ei pruugi lõhn meeldida ja vahel ei sobi lihtsalt mõni toimeaine. Inimese keha on tark ja naha reaktsioonid – nii positiivsed kui negatiivsed – aitavadki leida igaühele oma. Loodame, et leiate meie valikust endale sobivaid kehahoolitsustooteid, mis hoiavad ja toidavad teie nahka ning teevad pai ka hingele. 

Teie tagasikaja on alati oodatud. Ootame nii Teie mõtteid tootevaliku osas kui tagasikaja proovitud toodetele. 

Meie otsingud jätkuvad. 

HappySkin