Kuidas kasutada Cosmetea puhastuspulka

Cosmetea näonaha puhastuspulgad on uudne vahend meigi eemaldamiseks või kes meiki ei kasuta, lihtsalt näonaha puhtaks pesemiseks. Puhastuspulga konsistents meenutab seepi, kuid ei kuivata nahka nagu seep.  Kõik kolm Cosmetea puhastuspulka sisaldavad paras annus vastavalt musta, valget või rohelist teed. 
Vaata videot, kuidas näopuhastuspulka kasutada!

Roosa pulk on pehmema konsistensiga, mis sulab kergesti nahal ja sobib ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks tundlikumale ja õrnemale nahale, aga ka küpsele nahale.

Roheline pulk sisaldab lisaks rohelisele teele ka kohvipuru, mis sobib surnud naharakkude ja mustuse koorijaks. See on ideaalne koorimisvahend rasusele nahale. Te ikka teate, et kord nädalas on kõigil kasulik näonahka koorida? Pärast pulga kasutamist jääb nahk pehmeks, sest kohvi lisab nahale pehmust.

Kollane pulk on roosa ja rohelise vahepealse efektiga. Valget teed, riisijahu ja kaerajahu sisaldav puhastusvahend sobib neile, kes soovivad surnud naha eemaldamiseks kerget koorivat efekti. See sidrunilõhnaline pulk sobib igapäevaseks kasutamiseks. 
Eelmine
Kangast näomaskid
Järgmine
We Love The Planet deodorandid kogu perele

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: