Uudista, mida on meie toodetest kirjutatud ja avaldatud. Altpoolt leiad artikleid, millest oleme ise kirjutanud.

MEIST AJAKIRJANDUSES: 

BUDUAARI LEMMIK 2020: üheks rahva lemmikuks valiti kehahooldustoote kategoorias We Love the Planet kreemdeodorant (Original Orange). Klikka linki https://buduaar.tv3.ee/ilu-ja-mood/buduaari-lemmik-2020-rahva-lemmik-kehahooldustooted-on-sinu-ees/


Buduaari storyteller Aveli Jänes testis ilu- ja kehahoolduslemmikute valimiste raames We Love The Planet looduslikku deodoranti. Klõpsa linki
https://buduaar.tv3.ee/videokanalid/sundinud-ilusaks-3-milline-buduaari-lemmik-2020-toode-tekitas-avelis-sokki/


We Love The Planet deodorandid kogu perele

We Love The Planet kaubamärgi deodorandid on alumiiniumivabad ja  valmistatud 100% mahepäritolu koostisosadest. Need deodorandid sobivad tõesti igaühele. Eriti teismelistele, kes alles alustavad deodorantide kasutamist. Noorte organismid on keemiast puhtad ja just looduslikud deodorandid võiks olla nende esimene valik. Millist neist valida? 
Loe lisaks

Kuidas kasutada Cosmetea puhastuspulka

Cosmetea näonaha puhastuspulgad on uudne vahend meigi eemaldamiseks või kes meiki ei kasuta, lihtsalt näonaha puhtaks pesemiseks. Puhastuspulga konsistents meenutab seepi, kuid ei kuivata nahka nagu seep.  Kõik kolm Cosmetea puhastuspulka sisaldavad paras annus vastavalt musta, valget või rohelist teed. 
Loe lisaks

Kangast näomaskid

Jaapanis ja Lõuna-Koreas on kangast näomaskide (Facial Sheet Mask) kasutamine igapäevane või tehakse seda vähemalt kord nädalas. Mis need on ja kuidas neid kasutatakse, saab alljärgnevalt teada.
Loe lisaks